Twój koszyk zawiera Ilość Wartość
Zamówienie 0 0,00

 71996/60/PH Zestaw startowy z lampą LIVING COLORS IRIS Philips-Hue


71996/60/PH Zestaw startowy z lampą LIVING COLORS IRIS Philips-Hue

Index: 001/71996/60/PH

Producent: PHILIPS

Dostępność: 3-7 dni

Cena: 589.00 zł

Ilość
Dane techniczneZawartość zestawu 1 most, 1 kabel sieciowy,
1 zasilacz, 1 lampa LED 
Living Colors Iris
Materiał korpusu Tworzywo sztuczne
Zasilanie sieciowe Przedział 100–240 V 
50-60 Hz
Technologia źródła światła LED zintegrowany
Liczba źródeł światła 1
Moc źródła światła w zestawie 10 W
Barwa światła 16 mln kolorów
Maksymalna trwałość źródła światła 20 000 godzin

WymiaryWysokość 15,00 cm
Długość 16,50 cm
Szerokość 22,20 cm
Waga netto 1,01 kgSterowanie za pośrednictwem urządzeń przenośnych z systemem iOS i Android
Wystarczy zsynchronizować oświetlenie z mostkiem Philips hue. Można wtedy bezprzewodowo sterować oświetleniem z dowolnego miejsca w domu. Bez względu na to, czy znajdujesz się w salonie, przy stole w jadalni czy w sypialni, urządzenie przenośne może sterować dowolną lampą podłączoną do mostka.

Zawsze na czasie
System Philips hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie, bezpiecznej i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produkcie hue — bezpośrednio i bez problemu.

Podłącz do 50 żarówek i lamp
Do mostka Philips hue można podłączyć do 50 żarówek lub lamp. Wystarczy zacząć od dowolnego z dostępnych zestawów startowych i dodawać w dowolnej kombinacji kolejne żarówki Philips Hue lub produkty Philips Friends of Hue. Przez dotknięcie palcem można teraz sterować dowolnym połączonym oświetleniem znajdującym się w domu.

Odpowiednia ilość światła
Zainstaluj oświetlenie Philips Friends of hue Bloom dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Zaakcentuj ulubione miejsce światłem o mocy 120 lumenów. Zmniejsz intensywność i zastosuj miękkie światło, aby stworzyć łagodny efekt świetlny w całym pomieszczeniu.

Podziwiaj dynamiczne efekty świetlne dopasowane do danej okazji
Ekosystem hue jest w pełni otwarty dla projektantów oświetlenia. W tej społeczności opracowywanych jest coraz więcej zastosowań dla systemu hue, czego efektem są twórcze i dynamiczne projekty oświetleniowe otwierające możliwości synchronizacji oświetlenia z ulubioną muzyką, np. podczas imprezy.

Zmiana nastroju dzięki kolorowemu światłu
Dostępność 16 milionów kolorów gwarantuje możliwość dobrania odcienia pasującego do konkretnej sytuacji. Wprowadź świetlne akcenty do swojego domu — oświetl przestrzeń odrobiną koloru lub rzuć na ściany niesamowite cienie.

Użyj oświetlenia jako pomocy w codziennym zasypianiu i wstawaniu
Funkcja wyłącznika czasowego umożliwia określenie czasu włączenia produktu Friends of hue, tak aby oświetlenie było włączone, gdy wracasz wieczorem do domu. Funkcja ta pozwala również na stopniową zmianę oświetlenia wraz z upływem czasu. Można jej użyć, aby zmienić produkt Friends of hue w lampę służącą do naturalnego budzenia. Wystarczy włączyć opcję stopniowej zmiany intensywności jasności, aby obudzić się w sposób łagodny i delikatny, a nie wyrywać się nagle ze snu przy sygnale zwykłego budzika. Można też ustawić wyłącznik czasowy, aby wieczorem stopniowo wyłączał oświetlenie, co pomaga w naturalnym zasypianiu.

Skonfiguruj ustawienia oświetlenia na podstawie ulubionego zdjęcia
Użyj ulubionego zdjęcia do stworzenia idealnych różnokolorowych efektów na specjalne okazje. Przenieś się w czasie i ponownie przeżyj ulubione chwile, ładując swoje zdjęcie i odpowiednio dostosowując oświetlenie. Do każdego ustawienia można dodać 50 źródeł światła, a następnie jednym dotknięciem palca to ustawienie aktywować.

Ustaw oświetlenie, aby włączało się i wyłączało, gdy znajdujesz się poza domem
Można stworzyć wrażenie, że ktoś jest w domu nawet wtedy, gdy dom jest pusty. Ustaw zaprogramowane alarmy lub skorzystaj z wyłącznika czasowego, aby włączać i wyłączać oświetlenie o stałych lub losowych godzinach. Dzięki dostępowi przez Internet możesz sterować oświetleniem w domu bezpośrednio za pomocą aplikacji w urządzeniu przenośnym. Włącz rozwiązanie typu geofencing w aplikacji, a oświetlenie będzie się automatycznie włączało i wyłączało przy wchodzeniu lub wychodzeniu. To wygodne rozwiązanie zapewnia spokój bez względu na to, gdzie jesteś.

Możliwość umieszczenia w dowolnym miejscu i dopasowanie do wystroju wnętrza
Lampa Philips Friends of hue Bloom służy do oświetlenia pomieszczenia rozproszonym światłem — to doskonały sposób na zaakcentowanie ulubionych mebli lub walorów architektonicznych domu. Umieszczona w widocznym miejscu lub w ukryciu, np. za fotelem, idealnie dopasuje się do wnętrza. Dzięki zasilaniu sieciowemu można ją bez problemu przemieszczać i ustawiać tam, gdzie dostępne jest gniazdko elektryczne. 


 


 


 


 


 


 Oświetlenie LED